דף הבית » הכי נצפים » מה קורה אם אבחן חיובי לאנטיגן?

מה קורה אם אבחן חיובי לאנטיגן?

מה קורה אם אבחן חיובי לאנטיגן?

מהי בדיקת האנטיגן?

בדיקת האנטיגן היא סוג של בדיקה המשמשת לזיהוי נוכחות של אנטיגנים, שהם חלבונים שנמצאים על פני השטח של נגיפים מסוימים, כולל הנגיף שגורם ל-COVID-19. בדיקת האנטיגן משמשת לזיהוי מהיר של אנשים שיש להם זיהום נוכחי בנגיף הגורם ל-COVID-19.

מה קורה אם אבחן חיובי עבור האנטיגן?

אם אתה נמצא חיובי לאנטיגן, זה אומר שיש לך זיהום נוכחי בנגיף שגורם ל-COVID-19. חשוב לזכור שתוצאת בדיקת אנטיגן חיובית היא רק אינדיקציה לכך שיש לך את הנגיף ואינה אומרת בהכרח שאתה חווה סימפטומים. אם אתה מבחין חיובי עבור האנטיגן, עליך להתבודד ולפעול לפי העצה של האנטיגן שלך. רשות הבריאות המקומית. כמו כן, עליך לפנות לספק שירותי הבריאות שלך ולהודיע לו על תוצאת הבדיקה שלך. ספק שירותי הבריאות שלך עשוי להמליץ על בדיקות נוספות, כגון בדיקת PCR, כדי לאשר את נוכחות הנגיף.

הגנה על עצמך ועל אחרים

אם אתה נמצא חיובי לאנטיגן, חשוב לנקוט בצעדים כדי להגן על עצמך ואחרים מפני הנגיף. זה כולל הישארות בבית והימנעות ממגע עם אנשים אחרים, שטיפת ידיים לעתים קרובות, וחבישת כיסוי פנים בפומבי. חשוב גם לעקוב אחר כל הנחיה נוספת מרשות הבריאות המקומית שלך. אם היית בקשר הדוק עם מישהו שנבדק חיובי לאנטיגן, עליך להסגר עצמי למשך 14 ימים ולעקוב אחר תסמיני COVID-19. עליך גם ליצור קשר עם ספק שירותי הבריאות שלך ולהודיע לו על הקשר שלך עם האדם שנבדק חיובי.

סיכום

אם אתה נמצא חיובי לאנטיגן, חשוב לנקוט בצעדים כדי להגן על עצמך ואחרים מפני הנגיף. זה כולל בידוד עצמי, הימנעות ממגע עם אנשים אחרים, שטיפת ידיים לעתים קרובות, וחבישת כיסוי פנים בפומבי. כמו כן, חשוב לעקוב אחר כל הנחיה נוספת מרשות הבריאות המקומית. אם היית בקשר הדוק עם מישהו שנבדק חיובי לאנטיגן, עליך להסגר עצמי למשך 14 ימים ולעקוב אחר תסמינים של COVID-19.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן